Size Koşarken Bile Rahat Yok… Koşturmaca Podcast

Kosturmaca Podcast ImageNe zamandır “Koşmak” üzerine bir podcast yayınlamayı konuşuyorduk. Biraz düşündükten sonra “Neden olmasın?” dedik ve hemen kendimize mikrofonlu kulaklıklar alıp geçtik bilgisayarların başına. Birimiz (Mert) Ankara’da, diğerimiz (Ilgaz) İstanbul’da. İkimiz de koşuyoruz ama öte yandan tecrübelerimiz, zevklerimiz, beklentilerimiz ve hedeflerimiz farklı. Koştuğumuz kadar, hatta bazen daha da fazla, koşu hakkında okuyor, düşünüyor ve konuşuyoruz.

Amaç “koşunun kitabını yazmak” veya “bildiklerimizi anlatmak” değil, bilakis biz de her geçen gün öğreniyor, kendimize dışarıdan bakıyor ve halimize gülüp geçiyoruz. Amaç, sevdiğimiz bir şeyi sevdirmek, desteklemek, yaymak ve elimizdekileri paylaşmak.

Yüzlerce başlık geldi aklımıza konuşacak. Hayalimiz, düzenli bir şekilde bunları kaydedip yayınlamak. İster bilgisayarınızdan dinleyin , ister koşarken mp3 çalarınızdan.

“Neden koşuyorsun?” sorusuna cevap bulamıyoruz ama “Koşu için neler yapıyorsun?” derseniz, bir yerlerden başladık işte…

Koşarken bile rahat yok size, hep yanınızdayız 🙂

Size Koşarken Bile Rahat Yok… Koşturmaca Podcast” üzerine 2 yorum

  1. İlk 5-6 ses kaydınızı dinledikten sonra hepsini indiriyorum şimdi gayet verimli sohbetler olmuş tabi ki geliştirilebilir ilerletilebilir konuşmalar ama oldukça yararlı hele de bu neviden bir paylaşım yokken ilaç gibi olmuş. Adettendir bu ikililerde birine yakın hissetmek ben Ilgaz’cıyım bu anlamda. İyi koşular her daim gençler 🙂

  2. Teşekkürler. Bunu bilgisiyar başında dinledim bir sonraki bölümü sizinde önerdiğiniz üzere koşarken dinlemeyi deneyeceğim. Emeğinize sağlık.

Yorum yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s